Укр
Рус Укр
Головна> > Блоки керамічні
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Блоки керамічні

Будівельна індустрія не перестає розвиватися, традиційні матеріали замінюються на більш функціональні і зручні у використанні. Керамічні блоки з'явилися не так давно (історичний прототип — саманні блоки), але вже встигли завоювати велику популярність за кордоном. При цьому багато людей в нашій країні досі не мають конкретної думки про цей будівельний матеріал, адже у нього є як позитивні характеристики, так і певні недоліки (як і в інших будівельних матеріалів).

Якщо ви шукаєте, де вигідно купити керамічні блоки в Україні, зверніться в компанію «Оксамит-Інтер» — одну з лідерів вітчизняного ринку продажу будівельних матеріалів. Підприємство є офіційним представником і дистриб'ютором продукції провідних світових виробників. Великий досвід, грамотна цінова політика і висока якість продукції — ось наші беззаперечні переваги.

Переваги, недоліки, вартість керамічних блоків

Керамічний блок (керамоблок) являє собою великий штучний камінь, що виготовляється з червоної глини, деревної тирси і має внутрішні порожнечі (до 70%). Це міцний будівельний елемент з низькими показниками теплопровідності. Фахівці-будівельники виділяють такі переваги керамоблоків:

  • Висока швидкість будівництва
  • Невелика вага окремих блоків
  • Хороша несуча здатність
  • Ефективне поглинання шумів
  • Хороша паропроникність
  • Максимальна пожежна безпека

Керамічні блоки є екологічно чистим будівельним матеріалом, оскільки його компоненти (глина і тирса) — натуральна природна сировина. Наряду з тривалим терміном експлуатації (близько 50-ти років) екологічність є вагомим аргументом на користь керамоблоков під час вибору матеріалів для будівництва малоповерхових житлових будинків.

Керамічні блоки

Проте, як і у будь-якого-другого продукту, у керамічних блоків є свої недоліки, властиві й іншим матеріалам (цеглі обпаленій, газобетону, пінобетону, шлакобетону тощо):

  • Низька стійкість до динамічних навантажень
  • Здатність активно вбирати вологу
  • Крихкість (транспортування повинно бути акуратним)
  • Використання при прокладанні комунікацій безударних інструментів

Керамічний блок купити не складно, але зведення з нього довговічної будівлі — завдання, яке краще довірити будівельникам, які вивчили інструкцію з монтажу блоків самостійно або які пройшли навчання в компанії «Оксамит-Інтер». Вони будуть знати, якої технології будівництва варто дотримуватися при використанні цього матеріалу, щоб споруда вийшла надійною.

Окремо відзначимо вартість керамічних блоків. Деякі фахівці називають цей матеріал більш дорогим у використанні, ніж звичайний цегла або пінобетон. Але керамоблок безсумнівно має ряд вигідних експлуатаційних властивостей, які з лишком компенсують його вартість. У більшості випадків вибір на користь керамічних блоків є фінансово обґрунтованим.

Особливості транспортування керамоблоков

Оскільки керамоблок — крихкий матеріал, до його транспортування на будівельний майданчик і переміщення всередині його кордонів слід підходити акуратно. Керамічні блоки краще витримують навантаження в статиці, але не в динаміці: ударні механічні дії здатні їх легко розколоти. Тому перевозити цей будматеріал рекомендується на невеликій швидкості, а завантаження і вивантаження проводити акуратно.

Де легко та вигідно купити керамічні блоки

В асортименті компанії «Оксамит-Інтер» ви знайдете великий вибір будівельних матеріалів, включаючи керамічні блоки, купити які у нас можна на вигідних умовах. Продукція провідних європейських виробників має високі технічні та експлуатаційні характеристики, вона ідеально підходить для малоповерхового будівництва. Вартість керамічних блоків уточнюйте у менеджерів-консультантів компанії.