Укр
Рус Укр
Головна> > Фіброцементна черепиця
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

від до
Торгова марка
Основні фільтрі
Колір
Формат
Додаткові фільтри
Мінімальний кут нахилу
Рекомендований кут нахилу покрівлі
Країна виготовлення
Характеристики
Кількість болтів на м²
Кількість лат на лист
Материал
Товщина

Фіброцементна черепиця

Сортування
Відображати:
результатів пошуку на сторінці

Фіброцементна черепиця — це відмінна заміна звичного шиферу. Незважаючи на зовнішню схожість, такий матеріал повністю екологічно чистий.

Фіброцементна черепиця: особливості

Найважливішою перевагою такого матеріалу є відсутність у ньому азбесту. Дана особливість дозволяє створити унікальний матеріал композитного типу, який називається фіброцементом. З нього виробляють черепицю, крім того, різні складові даху:

  • прилеглі планки;
  • стандартні бокові частини;
  • спеціальні частини гребеня;
  • зовнішні елементи для самого гребеня.

При цьому основні експлуатаційні характеристики не поступаються звичному шиферу.

Фактура даного матеріалу зовні схожа з натуральним деревом. Таким чином, естетична складова даної покрівлі набагато цікавіше стандартного шиферу. Фіброцементна черепиця виробляється у вигляді великих хвилястих листів, аналогічно стандартному шиферу. Варто відзначити, що є великий асортимент різних колірних рішень.

Також така покрівля виробляється у вигляді окремих плиток, які зовні схожі зі сланцем. Листи можуть мати різну довжину та ширину, вага варіюється від товщини матеріалу.

Черепиця фіброцементна фото

Купити фіброцементну черепицю: особливості встановлення

Даний матеріал доволі просто розрізається з використанням будь-якого інструменту. Закріплення покрівельного матеріалу проводиться на обрешітці, із застосуванням спеціальних саморізів, які зовні нагадують стандартне кріплення для звичайного профнастилу або ж металевої черепиці.

Такі шурупи оснащені різьбленням для полегшеного прикручування без порушення цілісності листа та спеціальною прогумованою прокладкою, що забезпечує створення умов герметичності.

Фіброцементна черепиця: ціна та переваги

Вартість даного матеріалу може варіюватися з урахуванням безлічі різних факторів. Купуючи черепицю у нас, Ви отримуєте високу якість за найкращими цінами.

Наші консультанти допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант та швидко замовити його. Здійснити замовлення можна по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.

Варто виділити ряд переваг такої черепиці:

  • Екологічність та безпеку матеріалу — в його складі є виключно натуральні компоненти.
  • Стійкість покриття до променів ультрафіолету, завдяки унікальній методиці подвійного забарвлення.
  • Стійкість до вогню дозволить зберегти Ваш будинок при можливих спалахах.
  • Стійкість до атмосферних явищ та паронепроникність забезпечують тривалий період експлуатації, захищають від появи конденсату.
  • Крім того, варто виділити простоту монтажу та відносно невисоку вартість.

Встановивши таку покрівлю на свій будинок, Ви отримаєте надійний, безпечний та естетично привабливий дах. Замовляйте покрівлю прямо зараз на нашому сайті або по телефону!