Укр
Рус Укр
Головна> > Будівельна хімія та суміші
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Будівельна хімія та суміші

Сухі будівельні суміші є матеріалами у вигляді порошків, які мають в своєму складі в'яжучий наповнювач та спеціальні домішки. Перед використанням такі суміші ретельно розмішуються і після цього застосовуються для певних видів робіт. Зазвичай для початку використання необхідно просто додати воду до такої розчину та розмішати.

Продаж будівельних сумішей: асортимент

Наша компанія пропонує великий асортимент різних сумішей, в тому числі:

 • розчини для кладки, спеціальні затірки;
 • сухі будівельні суміші для штукатурних робіт: стандартні та декоративні;
 • системи утеплення фасадів;
 • фарби для фасадів;
 • гідроізоляційні суміші;
 • клейові основи для плиток;
 • реставраційні суміші;
 • суміші для брукування та нанесення дорожніх покриттів.

Будівельна хімія: сфера використання

Клеї, або ж клеючі суміші застосовуються для кладки різної плитки та мозаїки, гіпсокартонних плит, а також мінерального волокна.

Такі склади мають цементну основу та модифіковані полімерними добавками. Завдяки таким добавкам, адгезійні параметри таких сумішей істотно зростають. При виборі такого матеріалу, необхідно розуміти, що кожен вид клею призначений для певного типу плитки та умов її укладання.

Потрібно звернути увагу на такі параметри:

 • особливості поверхонь, що склеюються;
 • особливості основи, на яку клеїться плитка;
 • плановану витрату суміші та її стійкість до зовнішніх впливів.

Будівельна суміш фото

Також дуже поширені різні склади для затирання швів між плитками. Вони мають цементну основу, а також включають ряд полімерних компонентів. Є різні колірні рішення, які підбираються під конкретний дизайн та плитку.

Не менш важливими є шпаклювальні суміші, які застосовуються для підготовки поверхонь до чистової обробки приміщення. Вони містять полімерні домішки, а також тонкодисперсний наповнювач.

Штукатурні склади, або ж штукатурки можуть застосовуватися в підготовчих, або ж безпосередньо оздоблювальних роботах в приміщеннях. Їх поділяють на кілька груп в залежності від основних компонентів. Існують і санітарні системи для обробки уражених грибком або цвіллю стін.

Найбільш затребувані суміші, призначені для вирівнювання, які наносять на стяжки або перекриття підлоги. Завдяки використанню таких складів, можна створити ідеально гладкі поверхні.

Купити будівельну хімію: переваги роботи з нами

Наша компанія пропонує Вам великий асортимент різних сумішей та хімікатів, що застосовуються в будівельних процесах. Ми співпрацюємо виключно з надійними та перевіреними виробниками, що дає можливість гарантувати високу якість всієї представленої продукції.

Умови співпраці дозволять Вам придбати будівельну хімію оптом або в роздріб, за найкращими цінами. Ми прагнемо знайти оптимальні варіанти для кожного клієнта та пропонуємо Вам допомогу наших менеджерів.

Співробітники допоможуть підібрати необхідні матеріали та купити їх на найбільш вигідних умовах. Телефонуйте нам вже сьогодні!