Укр
Рус Укр
Головна> > Блоки шліфовані
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Блоки шліфовані

Шліфовані керамічні блоки — це кам'яні елементи, що виготовляються з глини з додаванням деревної тирси. При випалюванні всередині таких виробів утворюються порожнечі, що підвищують теплоізоляційні властивості матеріалу.

У вітчизняних будівельників добре зарекомендували себе блоки Поротерм (Porotherm), що випускаються компанією Wienerberger. Вони об'єднують в собі високі технічні та експлуатаційні характеристики, зручні у використанні, довговічні. Купити керамічні блоки Поротерм можна в «Оксамит-Інтер». Компанія безпосередньо співпрацює з провідними світовими виробниками і реалізує фірмову продукцію за обґрунтованими цінами.

Особливості виготовлення шліфованих керамічних блоків

Шліфовані керамічні блоки виготовляються з легкоплавкої глини, що робить їх екологічними і дозволяє успішно застосовувати у будівництві житлових об'єктів невеликої висоти. Великі габарити окремих елементів прискорюють процес монтажу, а наявність пустот підвищує ефективність заощадження тепла.

Блоки Поротерм характеризуються не високою щільністю. Залежно від товщини, вони можуть використовуватися для зведення внутрішніх або зовнішніх стін. Виробникові вдалося домогтися оптимального термічного опору від виробленого матеріалу, тому шліфовані керамічні блоки Porotherm настільки популярні в нашій кліматичній зоні і можуть використовуватися без додаткового утеплювача.

Шліфовані керамічні блоки

Переваги блоків Поротерм

Фахівці-будівельники рекомендують купити керамічні блоки Поротерм з кількох причин:

  • Вони виготовляються з високоякісної натуральної сировини.
  • Великі розміри знижують витрату розчину і прискорюють будівництво.
  • Чим менше швів, тим менше місць, звідки може відбуватися витік тепла.
  • Наявність спеціальних пазів і гребенів виключає ризик помилок під час кладки.
  • Легка вага шліфованих керамічних блоків дозволяє уникнути великих витрат на фундамент.

Блоки Поротерм, у порівнянні з продукцією інших європейських брендів, виділяються чудовою паропроникністю, стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища і міцністю. З їх допомогою зводять будівлі до 4-х поверхів. Завдяки універсальності цих блоків, з ними сумісні практично будь-які оздоблювальні матеріали, що дозволяє будувати споруди в різних архітектурних стилях.

Де купити керамічні блоки Поротерм за прийнятною ціною

Компанія «Оксамит-Інтер» — провідний український постачальник будівельних матеріалів, який є офіційним представником безлічі світових брендів. Співпрацюючи з нами, ви можете бути упевненими в оригінальності продукції, яку придбаєте, та її повній відповідності заявленим характеристикам. Купити керамічні блоки Поротерм можна безпосередньо на сайті "Оксамит-Інтер". У каталозі представлені більше 40-ка різновидів будівельних елементів, які відрізняються формою і розмірами. Вартість шліфованих керамічних блоків уточнюйте у менеджерів-консультантів.

Порожнисті блоки для стін та перекриттів — практичний і зручний будматеріал. Придбавайте його у постачальника з відмінною репутацією та лояльною ціновою політикою — компанії «Оксамит-Інтер»!