Укр
Рус Укр
Головна> > Керамічна черепиця, сланець
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Керамічна черепиця, сланець

«Оксамит-Інтер» пропонує придбати високоякісну черепицю з кераміки і сланець для укладання на дах. У нашому каталозі Ви знайдете оригінальні рішення відомих європейських виробників за прийнятними цінами.

Керамічна черепиця: особливості та основні характеристики

Така черепиця виробляється у вигляді окремих плиток, які виконуються зі спеціальної обпаленої в печі глиняної маси та добавок — пластифікаторів. Вона відрізняється підвищеною міцністю і застосовується для облаштування дахів різних будівель.

Серед основних переваг можна виділити наступні:

 • стійкість до зносу і навантажень;
 • стійкість до зовнішніх впливів: температурних змін та інших природних явищ;
 • вогнетривкість та відсутність конденсату;
 • забезпечення шумозаглушення;
 • низькі показники теплопровідності.

Ціна керамічної черепиці безпосередньо залежить від її особливостей, дизайну та інших властивостей. Дізнатися детальну інформацію про вартість матеріалу Ви можете у менеджерів, зв'язавшись з ними у телефонному режимі.

У каталозі представлені наступні бренди: BRAAS, CREATON, JACOBI, KORAMIC, ROBEN, SOLTEQ, TONDACH, WALTHER. У нас можна купити фіброцементну і цементно-піщану черепицю, фоточерепицю.

Фіброцементна черепиця — відмінна альтернатива шиферу, екологічно чиста, має у своєму складі цемент, целюлозу, волокна ПВА і вапняк. Вона втілена в різних колірних рішеннях, володіє чудовими естетичними параметрами, стійка до пошкоджень та зносу.

Фоточерепиця — оптимальне рішення для забезпечення енергоефективності житла. Поєднує в собі оптимальні покрівельні параметри і забезпечує високий рівень енерговіддачі.

Цементно-піщана черепиця також є надійним матеріалом, ідеально виконує покрівельні функції. Стійка до різних впливів і має відмінний зовнішній вигляд.

Керамічна черепиця і сланець

Сланець на дах: особливості та параметри

Сланець — це порода каменю, яка складається з пластинчастих або витягнутих матеріалів, які розташовані шарами. Такі породи знайшли своє застосування в будівельній галузі, в тому числі для покрівлі дахів.

Такий матеріал створюється із спеціальних добірних порід, які демонструють високий рівень стійкості та пластичність.

Купити сланець можна в різних відтінках, але в більшості випадків він представлений у сірому, темно-сірому і чорному кольорі. У деяких випадках покрівля може мати фіолетовий або червоний відтінок.

Серед переваг матеріалу виділяють:

 • високу міцність;
 • відсутність зносу, збереження зовнішнього вигляду;
 • можливість використовувати матеріал на будь-яких дахах;
 • високі показники теплової ізоляції і стійкості до впливів вологи;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • простоту установки.

Купити сланець і черепицю у перевіреного постачальника

Щоб придбати вищевказані матеріали, потрібно оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати консультантам. У разі необхідності ми проконсультуємо Вас з будь-якого виду товару і допоможемо підібрати оптимальне рішення.

Компанія пропонує об'єктивні ціни і співпрацює виключно з перевіреними виробниками.

Замовляйте наші товари прямо зараз!