Укр
Рус Укр
Головна> > Облицювальна цегла
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Облицювальна цегла

Облицювальна цегла застосовується для обробки зовнішнього боку стін, а також фундаментів різних будівель. Даний матеріал виконує як конструктивну, так і декоративну функцію. У деяких випадках він може стати заміною будматеріалам, проте найчастіше використовується для втілення декоративної задумки.

Варто відзначити, що облицювальна цегла виконує і захисну функцію.Таке покриття утворює оболонку, ізолюючу стіни від різних зовнішніх факторів та впливу природних явищ.

Купити облицювальну цегла: представлений асортимент

На сайті «Оксамит-Інтер» ви знайдете такі види матеріалів для облицювання стін:

  • Клінкерна цегла
  • Спеціальна цегла ручного формування

У розділі також представлене спеціалізоване обладнання для кладки таких матеріалів та реалізації інших будівельних процесів.

Цегла облицювальна клінкер — керамічний матеріал, який виготовляється з особливих видів глини. При виробництві її обпалюють до повного запікання, що дозволяє створити безліч відтінків. Серед переваг цього матеріалу відзначають високий рівень міцності, довговічність і надійність. Таке облицювання стійке до високих і низьких температур. Воно складається з польового шпату і мінералів глинистого типу. Матеріал представлений у нашому каталозі такими виробниками: LHL, ROBEN, TERCA, VANDERSANDEN, КЕРАМЕЯ.

Облицювальна цегла

До складу цегли ручного формування включена глина особливих видів і домішки риштування. Використання даних компонентів дозволяє досягти особливої ​​міцності матеріалу. Він стійкий до механічних пошкоджень, різних зовнішніх впливів і погодних умов. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними європейськими виробниками, включаючи MUHR, NELISSEN, TERCA та VANDERSANDEN.

Цеглу запікають при температурі в 1000 °C, а перед цим вона проходить попередню обробку вручну для створення унікального зовнішнього вигляду. Матеріалу характерна рельєфна поверхня. У нас ви також можете придбати необхідне обладнання для кладки.

Як купити облицювальну цеглу

Щоб придбати товари, представлені у нашому каталозі, необхідно зв'язатися з нашими фахівцями в телефонному режимі або замовити товари онлайн.

На сайті працює зручна і проста система навігації, за допомогою якої Ви зможете легко і швидко підібрати оптимальний варіант для Вашої оселі. Ми станемо надійними партнерами і помічниками як для приватних осіб, так і для архітектурних і дизайнерських компаній.

Ціна на облицювальну цеглу, наші переваги

Всі поточні ціни представлені у нашому каталозі, уточнити їх можна, зв'язавшись з нашими співробітниками.

Компанія здійснює свою діяльність на ринку вже більше 19-ти років і заслужила довіру багатьох покупців. Серед наших основних переваг варто виділити такі:

  • Поставки матеріалів надійних європейських брендів
  • Гарантія якості, постійний контроль
  • Персонал високої кваліфікації
  • Прийнятні ціни
  • Широкий асортимент товарів
  • Наявність власних складських приміщень

Поспішайте замовити кращу облицювальну цеглу! Телефонуйте нам прямо зараз.