Укр
Рус Укр
Головна> > Облицювальна плитка
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Облицювальна плитка

Облицювальна плитка — це пластини високої міцності, які застосовуються для облицювання різних покриттів при виконанні внутрішньої і зовнішньої обробки. У більшості випадків такі плити мають прямокутну форму, проте можуть бути представлені в іншому вигляді.

Такі матеріали за зовнішнім виглядом практично нічим не відрізняються від натурального каменю, мають широкий асортимент фактур, кольорів і різних відтінків. Завдяки цим особливостям, плитка дозволяє створювати унікальні фасади. Вона володіє незвичайним рельєфом, високим рівнем міцності, і при цьому у кілька разів дешевше натурального каменю.

Облицювальна плитка: сфера застосування

Цей матеріал може використовуватися для:

  • оздоблення ванної кімнати;
  • облаштування кухні;
  • декорування сходів і фасадів;
  • облицювання басейнів.

Укладання плитки можна виконувати як на стіни, так і на підлогу. Вона не боїться впливу вологи, відмінно миється і стійка до високих температур. Крім того, такі матеріали можна сміливо застосовувати для зовнішньої обробки, оскільки вони не піддаються впливу природних явищ. Для зовнішніх робіт використовуються спеціалізовані види плитки. Існують різновиди такого облицювання з покриттям.

Облицювальна плитка

Купити облицювальну плитку: асортимент

У нашому каталозі представлений широкий асортимент цього матеріалу, включаючи:

  • облицювальну плитку під цеглу або камінь;
  • клінкерні щаблі;
  • клінкерну плитку;
  • плитку ручного формування.

Плитка під цеглу дозволяє надати оригінальний і завершений зовнішній вигляд будь-якому фасаду. Це справжня знахідка для сучасних архітекторів і дизайнерів. Вона має невелику вагу, стійка до природних явищ і різних температур. Крім того, матеріал легко встановлювати на будь-які фасади.

Клінкерні щаблі стійкі до будь-яких температурних режимів і відрізняються особливою міцністю. Вони не схильні до зносу і потребують нанесення спеціального антиковзаючого покриття. Використовуються для облицювання сходів.

Клінкерна плитка — це один з видів декоративної кераміки, що характеризується високою міцністю. Вона стійка до температурних перепадів, зносостійка та має оптимальні естетичні параметри. Використовуються для обробки фасадів будівель.

Плитка ручного формування затребувана для прикраси фасадів. При її виробництві застосовуються унікальні технології, завдяки яким досягається висока міцність та оригінальні зовнішні параметри.

У нашому каталозі Ви зможете вибрати кращі моделі відомих європейських виробників: ABC, VANDERSANDEN, EUROKAM ABC Celina Klinker, FELDHAUS, KING, ROBEN, LHL, TERCA.

Зовнішня облицювальна плитка: переваги роботи з нами

Наша компанія представлена ​​на ринку вже 20 років, надаючи клієнтам високоякісні товари відомих європейських виробників.

У нас працюють досвідчені професіонали, які проведуть для вас детальну консультацію з усіх представлених категорій товарів.

Для того щоб замовити у нас плитку, зв'яжіться з менеджерами по телефону або оформіть замовлення за допомогою сайту.

Компанія на постійній основі проводить акції, надаючи покупцям знижки. Поспішайте оформити замовлення вже сьогодні!