Укр
Рус Укр
Головна> > Перемички
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Перемички

Перекладка будівельна — невід'ємний елемент зведених будинків будь-якого призначення. Вона успішно використовується для створення отворів у стінах (дверей, вікон), надає будовлі додаткову міцність і непорушність. Не так давно в Україні представлені перекладки, що виготовляються з керамобетона. Це універсальні будівельні вироби для спорудження віконних і дверних прорізів.

Ціна перекладки може варіюватися у різних постачальників на українському ринку. Якщо вам потрібен оригінальний продукт від компанії Wienerberger, що випускається під торговою маркою Porotherm, рекомендуємо звернутися в «Оксамит-Інтер». У нас представлена ​​керамобетонна перекладка в різних розмірах. Наша компанія — один з провідних постачальників цього будматеріалу, який безпосередньо співпрацює з кращими світовими виробниками і офіційно представляє їх в Україні.

Дверні та віконні перекладки в несних і самонесних стінах

Віконна перекладка з керамобетону може використовуватися як в несних, так і в самонесних стінах. Вона характеризується високою міцністю і надійністю. Цей будівельний елемент затребуваний при зведенні будівель різного призначення. Віконні та дверні перекладки даного типу являють собою досить великі залізобетонні вироби з керамічною оболонкою, всередині яких розміщена напружена арматура. У деяких варіаціях допускається наявність спеціального утеплювача з пінополістиролу: він знижує теплові втрати в місцях прорізів. Перекладки з керамобетону здатні ефективно запобігати значним витокам тепла в області дверей та вікон.

Керамобетонні перекладки для віконних і дверних блоків

Перемичка будівельна - практичний і надійний елемент

Керамобетонна перекладка легко інтегрується в цегляну кладку. Це практичний елемент будівельної конструкції, з яким зручно працювати навіть недосвідченим фахівцям. Ключові переваги сучасних перекладок з керамо-залізобетону:

  • висока міцність;
  • стійкість до навантажень;
  • легкість монтажу;
  • довговічність;
  • зручність нанесення штукатурки;
  • універсальність.

Перекладка будівельна Porotherm випускається в декількох перетинах, розміри яких адаптовані до параметрів керамобетоних блоків цього бренду. На сайті компанії «Оксамит-Інтер» ви знайдете близько 30-ти різновидів продукції. Наші досвідчені та ввічливі співробітники розкажуть про особливості матеріалу і порекомендують оптимальне рішення для ваших виробничих завдань. Ми поставляємо дверні та віконні перекладки під замовлення.

Угорські керамобетонні перекладки від провідного постачальника

Керамобетонні перекладки з'явилися на нашому ринку кілька років тому, але вже встигли завоювати велику популярність. Експерти рекомендують купувати їх у офіційних дистриб'юторів торгової марки Porotherm (Угорщина), щоб бути впевненими в повній відповідності продукції заявленим характеристикам. Компанія «Оксамит-Інтер» належить до таких постачальників і займає лідируючі позиції в Україні. У випадку замовлення у прямого представника бренду ціна перекладки буде мінімальною, а якість — гарантованою на 100%. Для уточнення вартості та термінів доставки зв'яжіться з нашими менеджерами-консультантами.