Укр
Рус Укр
Головна> > Облицювальна цегла та плитка
Оплата виконується в гривнях по комерційному курсу

Облицювальна цегла та плитка

Компанія «Оксамит-Інтер» пропонує Вам придбати облицювальну цеглу, а також плитку відмінної якості за виправданими цінами. На нашому сайті представлений широкий асортимент вищевказаних матеріалів, які можна купити в режимі онлайн всього за кілька хвилин.

На сайті представлена ​​зручна і проста система навігації по розділах, що дозволяє підібрати матеріали відповідно до Ваших потреб і вподобань та необхідних параметрів. В каталозі детально описана кожна позиція: її особливості, розміри, та інші параметри.

Облицювальні матеріали: цегла

У нашому каталозі Ви знайдете цеглу для зовнішніх стін наступних категорій:

  • Клінкерна цегла
  • Оснащення для кладки
  • Цегла ручного формування

У першу категорію входять матеріали таких брендів як LHL, ROBEN, TERCA, VANDERSANDEN, КЕРАМЕЯ, які отримали безліч позитивних відгуків покупців і належать до високоякісних виробів.

Цегла ручного формування поставляється з Європи і представлена у каталозі виробниками MUHR, NELISSEN, TERCA, VANDERSANDEN та ін. Крім того, у нас Ви можете купити спеціалізоване оснащення для кладки високої якості.

Облицювальні матеріали

Облицювальні матеріали для зовнішніх стін: плитка та її види

У нашому асортименті представлені:

  • клінкерна плитка;
  • плитка ручного формування;
  • плитка під цеглу або камінь;
  • клінкерні щаблі.

«Оксамит-Інтер» співпрацює виключно з надійними та перевіреними виробниками, в репутації яких не сумніваємося. Наш асортимент плитки представлений наступними виробниками: ABC, Celina Klinker, FELDHAUS, KING, ROBEN, LHL, TERCA, VANDERSANDEN, EUROKAM ABC.

Будівельні облицювальні матеріали: наші основні переваги

Ми працюємо на ринку більше 20-ти років і пропонуємо нашим покупцям продукцію високої якості. Штат компанії представлений досвідченими фахівцями, які розбираються в тонкощах будівельної продукції. Наші менеджери допоможуть вам зробити оптимальний вибір.

Компанія встановлює виправдані ціни на свій асортимент, а також проводить постійні акції, що дає можливість купити багато товарів зі знижкою. Ми співрацюємо виключно з перевіреними постачальниками матеріалів, ретельно контролюючи якість всіх категорій представлених товарів, включаючи облицювальні матеріали для фасаду.

Замовляйте товари по телефону або на сайті в режимі онлайн. Існує можливість доставки та самовивозу.