Укр
Рус Укр

Про компанію

Компанія Оксамит-Інтер займає лідируючі позиції на ринку імпортерів якісних будівельних матеріалів. Ми є дистриб'юторами та представниками провідних зарубіжних виробників високоякісних будівельних матеріалів.

Офіс компанії Оксамит-Інтер

Величезний (можливо, найбільший в Україні) вибір зразків у нашому офісі істотно допомагає у виборі матеріалу. При бажанні, Ви зможете взяти зразок для порівняння та обговорення на об'єкті, для демонстрації членам сім'ї. Висококласні фахівці компанії Оксамит-Інтер по стилю і дизайну будівельних об'єктів допоможуть визначитися з типом, текстурою і кольором будівельного матеріалу, допоможуть підібрати матеріал по виробнику, складуть калькуляцію, допоможуть з оптимальним вибором, нададуть допомогу вашим дизайнерам й архітекторам. Наші фахівці працювали на будівельних об'єктах Німеччини та Польщі. У нашому виставковому залі Ви зможете ознайомиться практично з усіма видами, типами і кольорами черепиці, плитки, цегли. Постійно проводимо фотозйомку будівельних об'єктів, маємо (напевно, так само найбільшу в Україні) фотобазу будівельних об'єктів, найрізноманітніших колірних і дизайнерських рішень.

Більше 20 років ми комплектуємо будівельні об'єкти і збираємо відгуки від замовників, будівельників, виконавців робіт щодо різних будівельних матеріалів. З радістю поділимося з Вами цим досвідом і набутими знаннями. Ми краще за інших знаємо про слабкі та сильні сторони того чи іншого будівельного матеріалу. Професійні конструктори компанії Оксамит-Інтер нададуть необхідну допомогу при бажанні змінити типовий проект, дадуть консультації по конструктиву, допоможуть у нестандартних ситуаціях, розкажуть як уникнути помилок при будівництві, або як виправити вже наявні. Регулярно проводимо «випереджаюче» навчання та тренінги для виконробів, будівельників (мулярів, покрівельників) з метою підвищення кваліфікації та ознайомлення з новим закордонним кладочним і покрівельним оснащенням, прийомами укладання і технології. Кваліфіковано виконуємо повний цикл будівельних робіт або окремі етапи будівництва.

Ми щодня володіємо актуальною інформацією про наявність будматеріалів на складах заводів виробників у Німеччині, Австрії, Польщі, Росії, Білорусі. У нашому розпорядженні власний власний оптово-роздрібний склад в Києві загальною площею більше 1500 квадратних метрів. Завжди оперативно можемо довезти необхідний будівельний матеріал.

На сайті компанії Оксамит-Інтер, а також у наших спеціалістів, Ви можете отримати найбільш повну інформацію про той чи інший будівельному матеріалі, його вагу, колір, текстуру, а так само ознайомиться з монтажною інструкцією. У нас на сайті дуже легко порівнювати будівельний матеріал, підбирати схожі кольору і текстури, чому сприяє розгалужена система фільтрів.