Укр
Рус Укр

Гід покупця

Покрівельне устаткування, водостічні системи
Дах є одним з основних елементів кожного будинку, який окрім великої архітектурної цінності захищає будинок від дії несприятливих атмосферних явищ, шуму, обмежує тепловтрати, захищає від перегрівання в літній період.  Для комфортного проживання людей в будинку потрібно, щоб дах не збирав, не затримував вологість, яка утворюється в процесі життєдіяльності його мешканців. Для досягнення цієї мети слід правильно використати покрівельне обладнання. 
Пустотілі керамічні блоки Porotherm

Компанія Вінербергер пропонує якісно нову систему для стін та перекриття. Адже, цегла - це саме той будівельний матеріал, який здатний пристосовуватись до потреб людини. Порожнисті блоки Поротерм виготовляються з глини високої якості. Їх форма та розташування порожнин спроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізолюючими показниками. 

Нова лінійка керамічних блоків Porotherm 44 EKO+
Вінербергер представляє нову лінійку керамічних блоків Porotherm 44 EKO+
 
- на 55% тепліше, ніж вимагають будівельні норми * (залежно від регіону України)
- по теплоізоляціїї замінює 3,5 метри цегляної стіни
- марка міцності М100
 
Тепер економія тепла стає ще більш відчутною!
Пресована або екструдована плитка

Порівняння двох типів керамічної плитки.

Облицювальна керамічна цегла  і керамічні плитки

    Вибір матеріалу для облицювання фасаду - найбільш довготривалий процесс у забудовників, архітекторів і який породжує багато сумнівів у правильності прийняття того чи іншого рішення. Проведемо систематизацію деяких знань і технічних даних керамічної цегли, щоб позбутись «міфів» і рекламної інформації у цьому питанні.