Укр
Рус Укр

Пустотілі керамічні блоки Porotherm

Компанія Вінербергер пропонує якісно нову систему для стін та перекриття. Адже, цегла - це саме той будівельний матеріал, який здатний пристосовуватись до потреб людини. Порожнисті блоки Поротерм виготовляються з глини високої якості. Їх форма та розташування порожнин спроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізолюючими показниками. Це підтверджують результати досліджень, які проводились протягом багатьох років в різних лабораторіях.  Найсучасніші технологічні рішення та виробниче обладнання, а також строгі критерії контролю гарантують високу та стабільну якість виробів. Блоки товщиною 50см, 44см та 38см використовують для зведення зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення; а блоки товщиною 30см, 25см та 18,8см – для будівництва внутрішніх або зовнішніх стін, які потребують додаткове утеплення.
 
Стіна з керамічних блоків Поротерм - це теплий будинок без зайвих витрат.
Зображення пустотілого керамічного блока Porotherm
 
Стіна з керамічних блоків Поротерм в один шар
 
Стіна з керамічної цегли в один шар – найстаріша в історії будівництва. Блоки Поротерм дозволяють зводити міцні одношарові стіни на багато поколінь. Зовнішні стіни з порожнистих керамічних блоків Поротерм не потребують додаткового утеплення, оскільки їм характерні відмінні термоізоляційні властивості. Завдяки диффузійній здастності вони стабілізують вологу в приміщеннях на благоприємному для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Маючи оптимальну масу, вони ідеально аккумулюють та підтримують тепло в приміщеннях, а також приймають дарову енергію сонячного проміння.
 Керамічний блок Поротерм
 
Одношарова стіна з керамічних блоків Поротерм це: 
 
Тепло
одношарова стіна з коефіцієнтом  U=0,29 Вт/м2К
 
Економія
без витрат на додаткове утеплення, швидкість та простота будівництва
 
Довговічність
висока міцність стін на багато поколінь, висока вогнестійкість
 
Комфорт
«дихання» стін, висока аккумуляція тепла, природна сировина.
 
Чому саме Поротерм?
 
Секрет якісних властивостей керамічного блоку Поротерм полягає в його структурі - великій кількості маленьких порожнин, заповнених повітрям, які отримують за рахунок додавання в глиняну суміш стружки з деревини, що під час обпалення цегли згорає.
Керамічні блоки Поротерм здатні приймати як природну енергію сонця, так і зберігати внутрішнє тепло в приміщенні. Тому цегляні будівлі повільно охолоджуються взимку, та зберігають достатню прохолоду влітку.
 
Висока міцність. Висока міцність блоків Поротерм дозволяє зводити будівлі в декілька поверхів. Крім того, Вінербергер розробив спеціальні, стійкі до землетрусів, блоки Поротерм для регіонів, де захист житла від землетрусів є актуальним.  
 
Вогнестійкість. Цегла в процесі виробнитцва піддається обпаленню, тому вона стійка до вогню. Будівля з керамічної цегли в залежності від товщини стін має вогнестійкість до 4 годин, що безпосередньо підвищує безпеку нашого життя.
 
 
Висока звукоізоляція. Цегляні стіни та стелі з Поротерму забезпечують мешканцям захист не тільки від зовнішнього шуму, а також від звуків із сусідніх приміщень. Це знижує нашу дратівливість та створює затишок в оселі.
 
Економія. Система Поротерм дозволяє зекономити час та гроші в будівництві.