Укр
Рус Укр

Покрівельне устаткування, водостічні системи

Покрівельне устаткування та водостічні системи зображення
Дах є одним з основних елементів кожного будинку, який окрім великої архітектурної цінності захищає будинок від дії несприятливих атмосферних явищ, шуму, обмежує тепловтрати, захищає від перегрівання в літній період. 
 Для комфортного проживання людей в будинку потрібно, щоб дах не збирав, не затримував вологість, яка утворюється в процесі життєдіяльності його мешканців. Тепле, використане повітря надходить з внутрішніх приміщень будинку і, піднімаючись вверх, переносить з собою велику кількість водяної пари. Якщо дах добре загерметизованний, водонепроникний для зовнішніх опадів, то сама по собі водяна пара не представляє небезпеки для теплоізоляції і конструкції даху, доки вона не зконденсується і цей конденсат руйнує дах, погіршує теплоізоляцію і є причиною грибкових заражень дерев'яних елементів. Тому для похилих дахів використовують захисні матеріали, покрівельне устаткування, яке запобігає накопиченню вологи із-за внутрішнього конденсату в огороджувальній конструкції даху і її теплоізоляції.
Таким чином ми бачимо, що в покрівельну систему помимо фінішного кровельного матеріалу (керамічна, цементно-піщана, бітумна черепиця), входить несуча конструкція  (стропила, мауерлати, обрешітка, прогони, рігеля, опори, обрешітка), утеплювач (мінеральна вата), підкровельна мембрана (гідробар'єр воду всередину не пропускає, заважає її накопиченню в підкровельному просторі) і також інше кровельне обладнання, яке сприяє правильному функціонуванні основних елементів дахової конструкції – це стрічки примикання, стрічки підконькові, гребінь звісу, елементи єндови, планки примикання, утримувач конькового брусу, універсальний ущільнювач, клямри конька і черепиці (цілої і підрізаної), лавки і сходинки сажотрусів, снігозатримуючі і снігорозсікаючі решітки, дахова водозливна система. Без використання якісних комплектуючих покрівельного обладнання ні один дах довго і надійно функціонувати не буде, тому до їх кваліфікованого підбору потрібно підійти відповідально.
 Фірма «Оксамит-Інтер» Київ комплектує дахи кровельним обладнанням німецького виробництва «Klöber», який є лідером цієї галузі, постійно обновлює і розробляє нові продукти і системні рішення німецької якості. 
 В офісі-виставці фірми «Оксамит-Інтер» можна ознайомитись з покрівельним обладнанням фірми «Klöber» і інших виробників. Скористайтесь консультаціями наших менеджерів – консультантів. Можна пройти випереджувальне навчання у вигляді однодневного тренінга, замовити придбати все необхідне для Вашого даху.