Укр
Рус Укр

Прийом заявок на конкурс цегляної архітектури Brick Award 2016

Майже всі знають, що цегла є одним з найстаріших і найбільш міцних будівельних матеріалів людства. Але інколи, незважаючи на незліченні можливості дизайну і прекрасні показники енергоефективності, цей матеріал оминають своєю увагою майстри сучасної архітектури. Саме тому у 2004 році компанія Wienerberger започаткувала конкурс цегляної архітектури Brick Award від Wienerberger, що проводиться один раз на два роки і має на меті запропонувати сучасній архітектурі естетичні та функціональні властивості облицювальної цегли, керамічних блоків та черепиці.
Brick Award 2016: Подати заявку можна вже зараз. Наступний Конкурс від Wienerberger Brick Award буде представлений в 2016 році. Прийом заявок на проекти вже почалася та буде тривати до 31 березня 2015 року. Ця міжнародна премія проводиться кожні два роки, журі складається з відомих архітекторів, що обирають проекти переможці у різних категоріях.
 
Запрошуємо Вас ознайомитися з умовами конкурсу Brick Award 2016 та надіслати Ваш видатний проект з цегли.
 
Умови конкурсу Brick Award 2016
 
Критерії для номінації
• Значна частина проекту повинна складатися з керамічних будівельних матеріалів (керамічних блоків, облицювальної цегли, клінкерної бруківки, керамічної черепиці, керамічних фасадних панелей);
• Дата завершення реалізації проекту 2012 рік або пізніше;
• Одна з категорій номінації повинна бути застосовна до проекту;
• Використання продуктів Wienerberger не є чинником для участі в конкурсі.
 
Група експертів, що включають архітекторів, архітектурних журналістів і критиків буде звужувати вибір з усіх заявок до 50 проектів, які висуваються на конкурс Wienerberger Brick Award 2016. Згодом, міжнародне журі архітекторів обере переможців у категоріях.
 
Всі проекти переможці та номінанти будуть опубліковані в презентабельному виданні - книзі з назвою «Brick '16', яка буде надрукована відомим видавництвом Callwey навесні 2016.
 
Категорії
• Житлові будинки: одно- і багатосімейні будинки.
• Громадські будівлі: наприклад, для освітніх цілей, соціального призначення, культурно-розважальні, адміністративні будівлі або публічні місця (музеї, театри, торгові центри).
• Реконструкція: "нове призначення", творча реконструкція і надихаючі приклади повторного використання цегляних будівель.
• Міська забудова: наступна тенденція урбанізації і браку простору, інноваційність, яка зберігає сформовану ситуацію і оточення.
• Стійка інтеграція: будівлі, що демонструють дбайливе ставлення до навколишнього середовища і соціуму, що використовують місцеві ресурси та / або роблять внесок у розвиток місцевої громади.
 
Грошовий приз
Призовий фонд:
• Головний приз - 7000 EUR
• Переможці в категоріях - 5000 EUR
 
Журі
Журі складається з людей,  відомих на міжнародній архітектурній сцені: практикуючі архітектори, професори університів, критики. Природно, компанія «Вінербергер» не має права голосу в цьому журі.
 
Порядок подачі робіт
Роботи на конкурс подають незалежні міжнародні архітектурні критики або журналісти.
Вперше для Brick Award 2016 введена можливість подачі on-line самим автором проекту на додаток до стандартної подачі через архітектурних критиків і журналістів.
 
Подача проекту on-line на конкурс Brick Award 2016 здійснюється на сайті
 
Терміни подачі
З 3 листопада 2014 по 31 березня 2015 року.
 
Інформаційна частина
• Не менше 3-х інформативних ілюстрацій про проект з коротким описом;
• Інформація про автора / авторів;
• Вітається інформація про нагороди проекту на різних конкурсах, а також статті про нього в архітектурних журналах.
 
Знайти всю інформацію про конкурс 2016 і лауреатів премії 2014, а також останні нагороди Ви можете на цьому сайті
Проект дома из кирпича фото